תקנון אתר " Musical Spices"

 

אתר " Musical Spices"  מופעל ע"י חברת תמרי מיוזיק | ע.מ. 035936459 | רחל המשוררת 10 פתח תקווה 4950410 | טל' 058-4204304

 

 

כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הנו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר.

חלק מהתמונות שיכות ליצרנים והשימוש הוא באישורם. תמונות, סרטי וידאו ותכנים נוספים שייכים ל"תמרי מיוזיק" ושימוש בהם ללא אישורינו אסור. אם ברצונכם להשתמש ,בתוכן כזה או אחר מאתרינו, אנא כתבו לנו.

כל הדגלים והמדינות באתר הם לצורך המחשה בלבד ולא מהווים רעיונות אידאולוגים או פוליטים כלשהם.

לשון האתר מיועדת לשני המינים.
 

תנאי שימוש

השימוש באתר שלנו מותנה בהסכמתך לתנאים הקבועים בו . כל המבצע פעולת רכישה באתר זה מצהיר בעצם ביצוע הרכישה - כי הינו מודע לתקנון ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר, כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגדנו  ו/או מי מטעמנו.

 

המוצרים באתר

Musical Spices מציעים מבחר מוצרים באמצעות קטלוג אונליין מפורט הכולל תמונות, תיאורים ומפרטים טכניים. התמונות מיועדות להמחשה בלבד ולעיתים יהיו שינויים במוצרים. לפרטים נוספים לגבי המוצרים,אנא פנו אלינו.


תשלום ואספקה

התשלום במזומן והעברה בנקאית. כמו כן, ניתן לשלם באפליקציות כגון PayPal, ביט,PayBox ו-Bit.

מוצר שאינו במלאי,ניתן להזמינו ותדרשו בתשלום מראש.

בשלב זה, לא ניתן לשלם בכרטיסי אשראי.
אספקת המוצר תינתן באופן פרטני לאחר בירור זמן ייצור או מלאי אצל הייצרן. זמן האספקה הינו משוער ואין אנו מתחייבים על זמן האספקה, היות והוא תלוי במספר גורמים אשר אינם תלויים בנו  (שביתות, חגים, המתנה לבדיקת מכס, מזג אוויר, כח האל וכדומה)

בקניה מעל 200 ש"ח אתם זכאים למשלוח חינם בדואר רשום. מתחת ל200 ש"ח מחיר משלוח (רשום) הינו 15 ש"ח. אנו לא ממליצים לשלוח כלי נגינה או מוצרים שבירים בדואר רשום ולא מאובטח .המשלוח על אחריות הלקוחח בלבד.
אם בכל זאת תרצו משלוח אקספרס עד הבית,  אשר מגיע עד כ-3 ימי עסקים, מחירו הינו 50 ש"ח.
משלוח מהיר לאותו היום (באיזור המרכז בלבד) מחירו 100 ש"ח.

 

כל המחירים באתר Musical Spices כוללים מע"מ כחוק ועלולים להשתנות ללא הודעה מראש.

*ט.ל.ח.

 

תנאים כללים

Tamari music שומרת לעצמה את הזכות להוסיף, לשנות, לגרוע ולהחליף בכל עת את כללי ונהלי התקנון, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט.

החזרות וביטולים

החזרת מוצר תתבצע תוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר ועם חשבונית המקור ולא צילום. ניתן להחזיר את המוצר ולבטל את החיוב שלכם אלא אם תבחרו להחליפו במוצר אחר. על המוצר להיות סגור באריזתו המקורית, במצב חדש, ללא שימוש ועליו להגיע אלינו. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נעשה בהם שימוש, נפתחו או נפגמו. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם, ייגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, בתוספת עמלת ביטול של חברות האשראי.

כמו כן, לא ניתן להחזיר או לבטל מוצר אשר הוזמן בהזמנה מיוחדת ואישית, כלי נגינה אשר עברו מודיפקציה לבקשת הלקוח (פיקאפים ושינויים נוספים בכלי), כלי נשיפה מיתרים ושפורפרות למגבר.

שימו לב, לא ניתן לבטל הזמנה אישית אם ישנה חריגה ממועד האספקה המשוער.
לא ניתן להחזיר מוצרי יד שניה והינם נמכרים כפי שהם.

אחריות

האחריות ניתנת לכל מוצר והינה רק על שימוש סביר. אחריות לא תקפה על שברים, טיפול לקוי בכלי הנגינה או שימוש במוצר בצורה לקויה. אנו ננסה לתקן או לספק לכם מוצר חליפי במהרה. במקביל נתמוך בכם בשמחה לאורך האחריות ואף מעבר.

לא ניתנת אחריות למוצרי יד שניה (אלא אם צויין אחרת).

 

הצהרת פרטיות

 Musical Spices מחוייבים בזאת לשמירה על הפרטיות שלך, הלקוח, באתר המאובטח לקניות באינטרנט. על מנת שנוכל להשלים את תהליך הקניה באתר, עליך למסור את פרטייך האישיים. Musical Spices מחוייבים בזאת, שלא להעביר את המידע אשר ברשותם לשום גורם חיצוני אחר מלבד חברות האשראי ולא יעשה שום שימוש במידע מעבר לביצוע הקניה באתר זה.

הצהרת נגישות (באנגלית)
נא ללחוץ על   הלינק