אז מה מייחד אותנו בעצם מחנוית כלי נגינה אחרות?


כמעט בכל עיר בישראל קיימת חנות לכלי נגינה. ברובם הכלים מאד בסיסיים ומיוחדים למתחילים. מידי פעם ניתן למצוא גם גיטרה מקצועית יותר. לרוב של החברות כמו פנדר או גיבסון. אבל מה קורה אם בא לנו לגוון קצת ולנגן על כלי שהוא לא גיטרה?

כאן המצב קשה יותר. ברוב החנויות כמעט אין כלי נגינה "אחרים" או "אתניים" . אם יש אז המלאי שוב, בסיסי ביותר

ואלי ניתן למצוא איזה יוקולילי, שספק אם בנוי מעצים אמיתיים ומייוצר בצורה עלובה אי שם בסין. או אולי כלים ערבים כמו הסאז, העוד אולי אפילו בוזוקי יווני ולעיתים נמצא גם בנג'ו. עניין הכלים הערבים מורכב ביותר. ישנם כלים זולים שלא שווים יותר מתלייה בחדר ומיד קופצים מדרגה לכלים מדהימים אשר נבנים ע"י בונים.

אבל רגע? אלו כל כלי הנגינה שיש? מה פתאום! ישנם עשרות ואם לא מאות סוגי של כלי נגינה "אחרים", "אתניים" , שונים או איך שתקראו לזה. כמעט בכל אי באוקינוס האלנטי יש את הכלי שלו, כל חבל ארץ בפורטוגל יש אל הכלי שלו, כלים מאסיה והמזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, אירלנד אפריקה ועוד.

הכלים האלו מאד מגוונים, לעיתים בעלי מיתרים כפולים או אפילו משולשים ובאים בגדלים וצורות שונות. הנגינה די זהה לנגינה בגיטרה אך התוצאה שונה ומעניינת ביותר.

אצלינו לא תמצאו גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית או כל כלי נגינה אחר אשר ניתן למצוא בכל החנויות בארץ. עם זאת יש אצלינו כן אביזרים אשר מתאימים לגיטרות, אך אביזרים אלו ייחודיים אף הם. באיכות הגבוהה ביותר ומציעים פתרונות ייחודיים, מה ששוב, לא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

אין זה אומר שחובה לנגן או לדעת מוסיקת פולקלור, התאימו את הכלי הייחודי לסגנון הנגינה שלכם!

רוק, ג'אז , בלוז - כל אשר תרצו ניתן להפיק מהכלים האתניים האלו, אך כמובן בצורה ייחודית, מעניינת ונעימה ביותר. אם זו הגיטרה הפורטוגזית, המונדול האלג'יראי, הטימפלה מהאיים הקנריים או כל כלי אחר שרוב הסיכויים מעולם לא שמעתם עליו. סביר שתוקסמו ממנו ותמצאו אותו רק אצלינו. מבחינתינו זה תיבול נוסף למוסיקה שאותה אנו אוהבים.

איכות הבנייה חשובה מאד מבחינת עמידות הכלי והגימור שלו. כלי אשר נבנים בצורה תעשייתית או/ו זולה יהיו קשים לנגינה, יזמזמו, לא יישמרו על כיוון ואפילו ההדבקה יכולה להפתח עם הזמן. ישנם גם כלים זולים אשר מזייפים לאורף הצוואר. לכן בניית (לרוב אך לא תמיד) כלים ממדינות העולם השלישי בעיתית יותר ועם אבטחת איכות ירודה.

לסיכום, אם נמאס לכם מכלי נגינה "רגילים" שרואים בכל מקום, בעלי ראש פתוח ומעוניינים לנסות עולם מופלא ומגוון שאינו מוכר כל כך - אנחנו הכתובת. תבקרו באתר וראו את שלל כלי הנגינה והאביזרים הייחודיים שלנו שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. הכל מקצועי ואיכותי ביותר!

#כלינגינה #גיטרה #גיטרות #כליםאתניים #חנותכלינגינה #יוקולילי #Fender #Gibson #מיתרים #כלימיתר #סאז #עוד #בוזוקי #גיטרהחשמלית #גיטרהאקוסטית

308 צפיות0 תגובות
לחצו על האייקון

רחל המשוררת 10, פתח תקווה

(רצוי לתאם הגעה מראש)

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

א'-ה' 10:00-20:30
ו' וערבי חג 10:00-15:30

waze

הגעה עם WAZE

 

© 2016-2020 by Enigma. All Right Revered