קצת עלינו

 "הכל החל בנסיעת עבודה תמימה לפורטוגל. שם התאהבתי בקסם של הגיטרה הפורטוגזית תחילה, וזמן לא רב לאחר מכן נחשפתי לשאר הכלים היחודיים ונכבשתי גם על ידם.

אני מנגן יותר מ20 שנים, בעל דיפלומה במוסיקה מהקונסרווטוריום של וינה ונסיון עשיר כנגן וכמפיק, אך מאידך איני נגן פאדו או מוסיקה אתנית אחרת, אני רוקיסט בנשמה. לכן יצרתי שפה משותפת בין הכלים העממיים הללו למוסיקת הרוק האקוסטי ובהמשך אף הוצאתי מספר אלבומים המייצגים את החיבור היפה הזה (ואף אחד היה מועמד לפרס הגראמי).

לאחר פניות רבות של חברים, שהתעניינו בצלילים המיוחדים, החלטתי לפתוח את Musical Spices ולהפוך את כלי הנגינה הללו לזמינים גם מחוץ למדינות האם שלהם לו אני קורא Exotic Rock.

המוטו המנחה אותנו ב - Musical spices הוא "תיבלון". הוסיפו תיבול למוזיקה שלכם. אחר, ייחודי ואקזוטי.

עוּד, בוזוקי, סאז ואפילו טאר פרסי -  כולם כלים אתניים מוכרים ונפלאים, אך למה לעצור שם? ישנו מגוון עצום של כלים וצלילים מופלאים, אשר יש לנו הזכות להביא עד אליכם. המוצרים התרחבו מעט יותר במטרה לתת מענה לכל אלו המחפשים את הציוד והאביזרים המיוחדים שגם אני, בתור מוסיקאי פעיל מאד,התקשתי למצוא וכעת הוא מונגש לכולם.

במקצועי אני מנהל איכות בתעשיה הביולגית-כימית וזה לא מקרי. איכות מבחינתי היא מעל הכל, על כן איכות הכלים, שקיפות ושביעות רצון הלקוח הינן המטרות העיקריות שלי. הסטנדרט הגבוה של האיכות בא לידי ביטוי בכל מוצר שתמצאו בחנות. החל מרמת הכלי עד לרמת המפרט והמיתר. הכל נבחר בקפידה, באיכות הטובה ביותר ומוגש לכם במחיר הידידותי ביותר.
האג'נדה המרכזית שלי היא "מה שטוב לי כנגן - טוב ללקוחות שלי". לא נחזיק בחנות מוצרים ש"לא הייתי מוכן לנגן או להשתמש איתם". כל מוצר וכל כלי נגינה מוזמנים ונבחרים בקפידה כאילו שאני רוכש אותם עבורי. וכל כלי נגינה שנמכר, נמכר באהבה כאילו הוא הכלי האישי שלי.
קו מנחה נוסף הוא "מה שיש אצלינו - לא תמצאו שם". נמשיך להביא לכם מוצריים יחודיים שתוכלו למצוא רק אצלינו! אנו לא עוד חנות כלי נגינה גנרית.

שימו לב, עקב משבר הקורונה, 2020, החלטנו לשנות מדיניות ולאור הביקוש הרב החלטנו להביא לכם את כל מה שאתם צריכים ואף מעבר לכך.ציוד אולפני, פדאליבורדים ואקפטים , כלי נשיפה, הקשה ועוד המון דברים. אנו מנסים לתת לכם את המחירים הטובים ביותר בישראל עם תמיכה מקצועית ואחריות מלאה.

 

אנחנו ב- Musical spices כאן בשבילכם, כי אצלנו המוסיקה היא לפני הכל!"

 

- זיו תמרי,

   מנהל ובעלים
 

 

IMG_0775.JPG