קצת עלינו

 

 "הכל החל בנסיעת עבודה תמימה לפורטוגל. שם התאהבתי בקסם של הגיטרה הפורטוגזית תחילה, וזמן לא רב לאחר מכן נחשפתי לשאר הכלים היחודיים ונכבשתי גם על ידם.

אני מנגן יותר מ20 שנים, בעל דיפלומה במוסיקה מהקונסרווטוריום של וינה ונסיון עשיר כנגן וכמפיק, אך מאידך איני נגן פאדו או מוסיקה אתנית אחרת ,אני רוקיסט בנשמה. לכן יצרתי שפה משותפת בין הכלים העממיים הללו למוסיקת הרוק האקוסטי ובהמשך אף הוצאתי מספר אלבומים המייצגים את החיבור היפה הזה בין השניים Exotic Rock.

לאחר פניות רבות של חברים, שהתעניינו בצלילים המיוחדים, החלטתי לפתוח את 'Musical Spices ולהפוך את כלי הנגינה הללו לזמינים גם מחוץ למדינות האם שלהם.

המוטו, שמנחה אותנו ב - Musical spices הוא "תיבלון". הוסיפו תיבול למוזיקה שלכם. אחר, ייחודי ואקזוטי.

עוּד,בוזוקי, סאז, טאר וכו'... כולם כלים אתניים מוכרים ונפלאים, אך למה לעצור שם? ישנו מגוון עצום של כלים וצלילים מופלאים, אשר יש לנו הזכות להביא עד אליכם.

במקצועי אני מנהל איכות בתעשיה הביולגית-כימית וזה לא מקרי. איכות מבחינתי היא מעל הכל, על כן איכות הכלים, שקיפות ושביעות רצון הלקוח הינן המטרות העיקריות שלי. הסטנדרט הגבוה של האיכות בא לידי ביטוי בכל מוצר שתמצאו בחנות. החל מרמת הכלי עד לרמת המפרט. הכל נבחר בקפידה, באיכות הטובה ביותר ומוגש לכם במחיר הידידותי ביותר.
האג'נדה המרכזית שלי היא "מה שטוב לי כנגן - טוב ללקוחות שלי". לא נחזיק בחנות מוצרים ש"לא הייתי מוכן לנגן או להשתמש איתם".כל מוצר וכל כלי מוזמנים ונבחרים בקפידה כאילו שאני רוכש אותם עבורי. וכל כלי שנמכר, נמכר באהבה כאילו הוא הכלי האישי שלי.
קו מנחה נוסף הוא "מה שיש אצלינו - לא תמצאו שם". נמשיך להביא לכם מוצריים יחודיים שתוכלו למצוא רק אצלינו! אני לא לא עוד חנות כלי נגינה גנרית.

 

אנחנו ב- Musical spices כאן בשבילכם, כי אצלנו המוסיקה היא לפני הכל!

 

אז קדימה, קחו כלי ותתחילו לייצור דברים חדשים ונפלאים!"

 

- זיו תמרי,

   מנהל ובעלים
www.zivtamari.com

 

הגעה עם WAZE

 

לחצו על האייקון

קניה מאובטחת ובטוחה

waze
058-4204304
Musical Spices
רחל המשוררת 10, פתח תקווה
(רצוי לתאם הגעה מראש)
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

© 2020 by Enigma. All Right Revered